Muziekprogramma: de line-up van 1978 t/m 2019

Het muziekprogramma van de Sjaander Broonk: de line-up van 1978 t/m 2019

In de loop der jaren heeft de crême de la crême van de Limburgse artiestenwereld op het podium van de Sjaander Broonk gestaan. Onderstaand een alphabetische weergave van de vele artiesten, buutredeners, DJ’s, harmonieën en zangkoren met tussen haken vermeld de jaren waarop zij acte de présence gaven. (wellicht is het overzicht nog lang niet compleet: heeft u aanvullingen/ toevoegingen?

Wij vernemen deze graag van u!)

 

2 The Limit (2016)

 

A Next Band (1983, 1984, 1990, 1991, 1999, 2000, 2019

Acapellacapabel (1987, 1993, 1994)

Accordeon orkest Scala (2004)

Alegria (2009, 2010)

All Sounds (1984, 1986, 1987, 1988, 1993, 1998, 1999, 2000, 2005)

Amble (1981, 1982)

Anderkovver (2005, 2007, 2008, 2011)

Angelina (2002)

Apollo Disco Show (1998)

 

Beppie Kraft (1987, 1993, 1994, 2015, 2017)+Zang en presentatie Limburgse (senioren)middag 1986 t/m 1994

Bèrke Walthouwers, buut (1990, 1998)

Berb en Gradus (1987, 1992)

Big Benny (2002)

Bigband Mosam Tune (2013)

Bigband Porta Mosana (2008, 2009, 2012)

Black Tie Dixie Band (1991)

Blamaasj (1998, 2001)

de Boppers, Gronsveld (1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2001, 2002, 2003, 2005, 2007)

Blaaskapel Haspengouwer Musikanten (1978, 1979)

Booz Band (1980, 1982)

 

C’est ca: fanfare sans sax (2010)

Chris Harway-band (1982)

Coronas (2019

Coverkwatch (2014, 2015)

 

Dans en Showband O.B.M. Ubachsberg  (1987, 1989, 1993, 1996)

Dansgroep Brooker Meidskes (1982)

Dansschool Reality (2016)

Dilamisch, trio (1995)

Dieter Koblenz (2018)

Dimension12 (2017)

Dixieland Street Paraders “Same Oet” (1981, 1982)

DJ Big Rob (2018, 2019

DJ Dorné (2014)

DJ Eric (2012)

DJ Remy Retro (2019

DJ Ron Rosell (2000)

DJ Yasca (2016)

Dobbel Drejje (2001, 2003)

De Drei Ginnerasies (1993)

Drei Zwèrrevers (Keube, Flupke en de Bolhoed) (1986)

Dr. Funk en Mr. Soul (2018, 2019

Drumband St. Jan Heer (1979, 1980)

Duo Ammezasie (1993, 1994, 1996, 1998, 1999)

Duo “Dr Angerhaove” (uit kerkrade dus Duo “de anderhalve” 😉 ) (1989)

Duo Oetgesjloape (1987, 1988)

 

Edelweiss-kapel Amby (1980, 1994, 1996)

Erwin Brepoels (2002, 2003, 2007, 2010, 2012, 2015, 2017, 2018, 2019

Ex-TVS (1992)

 

Fabrizio (2010, 2011)

Fanfare C’est ça (2002)

Fanfare Sint Cornelius Borgharen (2012)

Fanfare Sint Joezep (2015, 2016)

Felix Richi, accordionist (2001)

de Fiësta’s (1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999)

de Flesj (1997, 2000, 2002)

Frans Haselier (1994)

Frans Kroonenburg (1994)

Frans Theunisz (1991, 1992, 1993, 1994, 2002)-Zang en presentatie Limburgse (senioren)middag 1994 t/m 2001)

 

Gabe Kruse (2017)

Ger Frenken, buut (1987, 1988)

Geralt van Gemert (2015, 2016, 2019

Gein Gezeik (2013)

Gumbo Jazz Band – Met gastoptreden van: Tricia Boutté-Langlo (2017)

 

Harmonie De Gele Rijders (1999,2000, 2001, 2002, 2004, 2005, 2006)

Harmonie Heer Vooruit (1979, 1983, 1985, 2003, 2006, 2019)

Harmonie Kunst door oefening K.D.O. (2004, 2007)

Heerder Mannenkoor (2002)

Heerder Senioren Dansgroep (1993)

Herremenie Oet De Kuns (1992)

Hierder Burghkapel (1982, 1984,  1990,  1995, 1998)

Hub Stassen, buut (1998)

Hub’n Bub’n (1994)

Hurricane Brassband (2004, 2006)

Huub Adriaens (2009)

Huub Janssen, Geleen (1995, 1996)

 

Ivo van der Bijl (2010)

 

Jambassadors (2018)

James Mill band (1980, 1981)

James Watt Collection (1991, 1992, 1993, 1994, 1996, 1998, 2000, 2002)

Jazz orkest Undecided (2007)

Jef Diederen (1996)

Jef Habets, buut (1991) 

Jef Verheijden (2007)

Joonk en Aajd olv Patrick vd Weijer(1995)

Jongerenkoor Joonk Sjaan (1996)

Jos Miessen troubadour(1995)

Just 2 Perfect (1995, 1997, 2004)

Juulke van Haare, buut (1997)

 

Kapel Roed is droof (1986)

Karel Fiddelers, buut  (1991)

Karel Verspaget (2017)

Katerjach (1989, 1992, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006)

Kinderkoor Sjamaes (2015)

(K)lommele kapel van de KNP (1979)

Kon. Harmonie van Heer (1978, 1980, 1982)

Koninklijk Sint Caeciliakoor Heer (2003)

Les Chaupiques (1985, 1986, 1987, 1988, 1991, 2011)

Let’s face it (2008)

Little Noise (1985, 1992, 1993, 1994, 1997, 1998, 1999, 2002, 2003)

Lollie Band Maastricht (1988)

 

Maasbuben (2008, 2010)

Maastreechter Blaoskapel (1982)

Mannenkoor St Gregorius Borgharen (1978)

Marces Friedrichs (2017)

Marnie Deenen (1994)

Math Haaken (1996)

Maurice Braeken parodist (1987)

Meander Big Band (2012)

Mestreechter Kompenei (2003, 2004)

Mestreechter Operette Vereiniging (2006)

Mestreechs Hoesorkes (1983)

Miss Funky Fly (2006, 2007)

Mixed Harmony (2013, 2014)

Musette Ensemble van Jean Lahey (1986, 1987, 1988, 1989, 1990)

Musique Complete (2004, 2005, 2006)

 

De Nachraove (1992)

Network (2011)

New Spikes (1987, 1988)

de Noondezjukes, Hoensbroek (1999)

 

Ohne Gewähr (2016)

Olaf en John

Original Hier Taler Buben (1981)

Orkest “Bartels” (2001)

Orkest De Maasvogels (1987, 1988)

Orkest John Quadflieg Wurmtaler Musikanten(1990) 

Orkest Louis Devens (1991, 1992, 1993)

Orkest Willy Schobben (1986, 1987, 1988, 1989, 1990)

 

 

Peanuts (1985, 1987, 1993, 1997)

Peter en Hugo, trompetduo (1999)

Pierre van Helden , buut (2001)

Plint (1981)

Pitchlight (2013)

de Pottemennekes (2007)

 

René Krans Band (1989)

Revival Jazz Band (2008)

Ricky Lee (2017)

Roger Villevoye (2013, 2018)

Ronald Pijls (2014)

Ronny Bravo Band (2006)

 

S.A.M.BA-kids van Sound Academy Maastricht (2017)

Salonorkest van de Avanti-kapel (2002, 2003)

Senioren-volksdansgroep Amby (1989)

Seniorenkoor St Lambertus (1993)

Singing Trumpet Stars (1998)

Sir James dansorkest (1983, 1984)

Societé jamais complèt (2002)

Sound Revolution (1983, 1985,  1986, 1989, 1990, 1992, 1995, 1998)

Suf en duf, parodistenduo (1997, 2001)

Stadsschutterij, exercitie (1982)

Streetlife (2012, 2014)

Strikkekapel St Geertruid (1985)

Swing Design (1994, 1997)

 

Taai Taai (1998)

Thei en Marij (1997)

The Dixy Company (2003)

The Eyes (2001, 2003, 2004)

The Flesh (1999, 2000, 2002)

The Magic Boys, Scharn (1995)

The Rolling Beatles (2014)

The Run (1986)

The Spikes (1989)

The Spy (1981, 2001, 2003, 2009)

The Voice Kids Talents (2014)

Three of a KInd (2001)

Ton Jorna, buut (1989, 1992,  1999)

Toutes Directions (1999, 2008)

Triple B (2006)

 

Universe (2015)

Ut keump oet Hier, zaate herremenie (1997)

 

Vision (1985)

Vivelevink (2010, 2012, 2018)

Vriendenkoor Limmel (2005)

Volumia! (1996)

 

Web Weaven Band (1980)

Wir Sind Spitze! (2017)

 

Qui Vivre (2004)

 

XX posure (1982)

 

Zangkoor Auch Joonk Gewees (1988, 1990, 1991, 1992, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2001)

 

Zangkoor Crescendo Amby (2004)

Ziesjoem (1998, 1999, 2002)

Zizi Kwe Kwe (2014)